Pilarka szablasta i wyrzynarka w jednym

Pilarka szablasta i wyrzynarka w jednym

Nowe urządzenie marki SKIL zostało zaprojektowane tak, by w zależności od sposobu ustawienia rękojeści można było używać go w funkcji pilarki szablastej bądź wyrzynarki. Skil „Combisaw” jest więc urządzeniem niezwykle wszechstronnym, sprawdzającym się przy większości zadań związanych z cięciem, wykonywanych w obrębie gospodarstwa domowego.

Przełączanie pomiędzy trybami

Uchwyt narzędzia pozwala na wygodne zamontowanie tradycyjnych brzeszczotów do pilarek szablastych i wyrzynarek. Przejście pomiędzy trybami wymaga tylko jednego kliknięcia, przycisk jest ponadto umieszczony w ten sposób, by niemożliwe było przełączenie trybów niechcący, na przykład w czasie pracy – to zabezpieczenie wspomaga też przycisk blokady. Dzięki dużemu, wygodnemu przyciskowi włączania i trzymetrowemu przewodowi zasilającemu, praca z „Combisaw” jest naprawdę komfortowa.

Uchwyt pozwala na dopasowanie do pilarki dowolnych, powszechnie dostępnych ostrzy, nie ma więc problemu z dokupieniem potrzebnych akcesoriów. Wszystko to sprawia, że za pomocą jednego urządzenia można szybko wykonać cięcia zgrubne i precyzyjne - w zależności od aktualnych potrzeb. Z „Combisaw” można łatwo przyciąć belki, rury, panele podłogowe lub ścienne, gałęzie w ogrodzie. Pilarka pozwala zaoszczędzić miejsce i pieniądze.

Bezpiecznie wyrzynarki

Przydatne, praktyczne funkcje

Tym, co wyróżnia pilarkę SKIL „Combisaw” pośród innych modeli dostępnych na rynku, jest precyzja, wygoda i bezpieczeństwo pracy. Precyzję zapewnia wbudowany wentylator, który dba o stałą widoczność linii cięcia, a także włącznik obsługiwany dwoma palcami i poręczny uchwyt. Za wygodę odpowiada niska waga urządzenia (1,4 kg) oraz możliwość szybkiego przełączenia się pomiędzy trybami. Pilarkę można z łatwością obsługiwać jedną ręką, przy czym wciąż pozostaje ona bardzo stabilna. Z kolei bezpieczeństwo to kwestia przycisku blokady, uniemożliwiającego nagłe przełączenia trybów.

Do zestawu dołączone są trzy brzeszczoty – do cięcia wzdłuż krzywej, do przycinania gałęzi oraz do drewna, co odpowiada najczęstszym wykonywanym za pomocą pilarki w domu pracom. Dzięki wszechstronnej budowie można jednak dokupić dowolne ostrza o trzech najpopularniejszych uchwytach.

Wydajność pilarki „Combisaw”

Maksymalna głębokość cięcia w drewnie z pomocą tej pilarki to 80 mm, dla metalu ta głębokość wynosi 8 mm. Pilarka posiada silnik o mocy 400 W oraz wysokość skoku 18 mm. Można nią wykonywać szybkie cięcie, co znacznie podnosi precyzję pracy. Te parametry są w zupełności wystarczające dla każdego, kto chciałby mieć w domu urządzenie uniwersalne, niezawodne i dobrze pełniące swoje funkcje.

Mariusz Karczewski

Redakcja narzedziatarnow.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Operatorem serwisu jest Fusion Marketing Sp. z o.o.

os. Centrum A 4

+48 794 502 662

admin@narzedziatarnow.pl