Szwedzkie narzędzia Teng Tools - co warto o nich wiedzieć?

Szwedzkie narzędzia Teng Tools - co warto o nich wiedzieć?

Teng Tools oferuje narzędzia ręczne w inteligentnych rozwiązaniach dla wymagających profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, konserwacji i inżynierii, a także dla entuzjastów sportów motorowych, którzy chcą używać tych samych narzędzi, co najlepsi mechanicy na całym świecie. Teng Tools to blisko 3000 produktów przeznaczonych dla mechaników i rzemieślników w przemyśle, warsztatach, budownictwie i motoryzacji.

Szwedzkie narzędzia Teng Tools - co warto o nich wiedzieć?

Teng Tools jako pierwsza firma opracowała system „organizacji”. W praktyce oznacza to, że w ofercie firmy znajdziemy nie tylko same narzędzia, ale też wszystko, co służy do ich przechowywania i magazynowania. Każde narzędzie zostało tak zaprojektowane, aby pomóc ci pracować wydajniej. Funkcje, obejmują unikalny system przechowywania narzędzi „Get Organised”, a także grzechotki z szybkim zwalnianiem i funkcją przełączania wstecznego, klucze dynamometryczne z certyfikatem ISO ze wbudowanymi miernikami kątowymi, śrubokręty z napędem T, utwardzone końcówki i ergonomicznie zaprojektowane rękojeści, szczypce „Mega Bite” ze złącza i klucze z powłoką tytanową z systemem napędowym „Hip Grip” zapewniającym zwiększony moment obrotowy.

Marka Teng Tools - co warto wiedzieć?

Chociaż marka Teng Tools jest stosunkowo nowa, jeśli chodzi o polski rynek, to jest przodującą marką w branży od ponad 30 lat. Teng Tools powstało w 1985 roku założone przez Szweda Henri Tengvalla. Henri zauważył, że mechanicy potrzebują dobrze dobranego asortymentu narzędzi z odpowiednio skomponowanymi zestawami narzędzi. Teng Tools odziedziczył swoją nazwę od azjatyckiego bohatera ludowego Tengu, twardego wojownika, który walczył za swój lud. Charakteryzował się siłą, odwagą i innowacyjnym myśleniem, właściwościami, które cechują narzędzia tej firmy.

Początkowo asortyment produktów ograniczał się od trzech zestawów nasadek - 1/4, 3/8 i 1/2 cala. Asortyment choć niewielki, to był dopracowany pod każdym względem, co później stało się znakiem rozpoznawczym marki. Obecnie asortyment Teng Tools obejmuje ponad 3000 produktów.

Teng Tools oferuje wysokiej jakości narzędzia ręczne w stacjonarnych i mobilnych rozwiązaniach magazynowych dla pracowników warsztatowych i przemysłowych. Dzięki innowacyjnej koncepcji modułowych narzędzi ręcznych Get Organized TM firma tworzy bezpieczniejsze i wydajniejsze środowisko pracy zarówno dla użytkowników, jak i firm.

Klucze dynamometryczne Teng Tools

Jakie narzędzia tej szwedzkiej marki warto mieć pod ręką?

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić pojedynczą parę szczypiec, specjalny śrubokręt, czy większą kompletną skrzynkę narzędziową lub wózek narzędziowy, znajdziesz je tutaj. Teng Tools to wysokiej jakości narzędzie zarówno dla tych, którzy mają mały warsztat w domu, ale poszukują profesjonalnej jakości, jak i dla tych, którzy prowadzą warsztat mechaniczny.

Jeśli szukasz zestawu narzędzi, który jest dobrze zorganizowany, to Teng Tools jest odpowiednim adresem. Narzędzia Teng Tools mogą być wykorzystywane zarówno w przemyśle, jak i przez rzemieślników lub mechaników. Produkty zostały opracowane do wydajnej i ciężkiej pracy z narzędziami ręcznymi. Zestawy narzędzi są bardzo dokładnie zaprojektowane. Możesz samodzielnie złożyć swój zestaw narzędzi lub kupić już gotowy zestaw i ewentualnie go uzupełnić. Wśród wielu narzędzi możemy znaleźć między innymi

 • Zestawy wkrętaków.
 • Ściągacze izolacji.
 • Klucze nimbusowe.
 • Zestawy nasadek.
 • Torby narzędziowe.
 • Zestawy narzędzi nastawnych.
 • Wkrętaki dynamometryczne.
 • Klucze dynamometryczne.
 • Skrzynie i szafki narzędziowe.
 • Zszywacze i nitownice.
 • Narzędzia do kabli, złączy i zagniatania.
 • Narzędzia elektromechaniczne.

Gdzie znaleźć narzędzia Teng Tools?

Wybierając zestawy narzędzi warto pamiętać o tym, że cena nie jest gwarancją jakości. Nawet wybierając najdroższy zestaw, istnieje szansa zakupu produktu na średnim, a nawet niższym poziomie. Istnieją wybitne marki, w których znaczący udział w cenie ma polityka marketingowa. I są produkowane na tym samym poziomie, co części zamienne ze średniej, a nawet niższej kategorii cenowej. W przypadku Teng Tools jakość jest wpisana w politykę tej firmy i stanowi jej znak rozpoznawczy. Narzędzia Teng Tools najkorzystniej jest kupować w renomowanych, znanych i sprawdzonych sklepach internetowych, zwłaszcza u oficjalnych dystrybutorów narzędzi tej marki. Nie warto ryzykować i kupować narzędzi na podejrzanych aukcjach internetowych czy na bazarach. Istnieje poważne ryzyko, że zamiast oryginalnego zestawu, otrzymamy niewiele wartą podróbkę.

Mariusz Karczewski

Redakcja narzedziatarnow.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Operatorem serwisu jest Fusion Marketing Sp. z o.o.

os. Centrum A 4

+48 794 502 662

admin@narzedziatarnow.pl