Skil 2831 - prezentacja elektronarzędzia

Skil 2831 - prezentacja elektronarzędzia

Skil 2831 to akumulatorowa wiertarko-wkrętarka często określana mianem elektronarzędzia, które sprawdza się idealnie nie tylko podczas wkręcania, ale i wiercenia i to zarówno w drewnie, jak i w metalu. Jej ogromnym atutem jest dwubiegowa mechaniczna przekładnia. To właśnie ona zapewnia jej zresztą wyjątkowo dużą wszechstronność.

Nie można nie docenić i tego, że ładowanie akumulatora nie zajmuje w tym przypadku więcej niż godziny. Bez względu na to, jaki rodzaj pracy mamy do wykonania, mamy do czynienia z narzędziem na tyle niezawodnym, że powinno sobie ono z nim poradzić.

Ciekawe funkcje

Ciekawym rozwiązaniem jest ładowanie z funkcją dokowania. Jest nie tylko szybkie, ale również wygodne i praktyczne, co ułatwia wykonanie czekającej nas pracy. Nie można nie docenić także regulacji prędkości z hamulcem elektrycznym, szybkozaciskowego uchwytu oraz automatycznej blokady wrzeciona. Urządzenie jest też wyposażone w punktowe oświetlenie LED w istotny sposób ułatwiające pracę z jego wykorzystaniem i sprawiające, że odbywa się ona w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.

Osoby, które mają do czynienia z tym rozwiązaniem po raz pierwszy zwracają uwagę przede wszystkim na mechaniczną przekładnię dwubiegową. Sam bieg, który jest nam w stanie zagwarantować dużą prędkość obrotową, jest przeznaczony do wiercenia podczas gdy drugi, dzięki temu, że ma wysoki moment obrotowy, może być wykorzystywany do wkręcania. Pozwala to na dostosowywanie narzędzia do zróżnicowanych prac przy pewności, że sprawdzi się tak samo dobrze bez względu na okoliczności.

Przydatne elektronarzędzia

Akumulator litowo-jonowy

Za rozwiązanie innowacyjne możemy też uznać technologię litowo-jonową. Wspomnienie o niej nie jest pozbawione uzasadnienia, przyczynia się ona bowiem do tego, że nie mamy do czynienia z efektem pamięci. To właśnie dlatego akumulator może być ładowany wielokrotnie, a jednocześnie nie traci na swojej wydajności. Wspomniana technologia ma i ten plus, że nie pozwala akumulatorowi rozładować się samoczynnie, jeśli przez pewien czas nie korzystamy z elektronarzędzia. Akumulator jest też chroniony przed przeciążeniem i przegrzaniem, co jest częstą bolączką osób, które korzystają z elektronarzędzi tego rodzaju.

Regulacja prędkości

Warto mieć na uwadze i to, że wiertarko-wkrętarka posiada regulację prędkości. Jest to znakomite rozwiązanie umożliwiające łagodny rozruch, a co za tym idzie – zapobiega uszkodzeniu materiału, co jest możliwe między innymi wówczas, gdy wkręca się wkręt ze zbyt dużą siłą. W zestawie znajduje się także walizka, której znakiem rozpoznawczym okazuje się być wyjątkowo wysoki stopień wytrzymałości.

Mariusz Karczewski

Redakcja narzedziatarnow.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Operatorem serwisu jest Fusion Marketing Sp. z o.o.

os. Centrum A 4

+48 794 502 662

admin@narzedziatarnow.pl