Wkrętarka SKIL 2636 – wygoda i komfort pracy

Wkrętarka SKIL 2636 – wygoda i komfort pracy

Model SKIL 2636 odpowiada wymaganiom każdego, kto potrzebuje ładowarki wygodnej, poręcznej, z możliwością szybkiego ładowania, ale bez efektu pamięci i samoczynnego rozładowania.

Funkcje urządzenia zapewniające wyższy komfort

Wkrętarka posiada przydatną funkcję blokady wrzeciona, która pozwala na ręczną obsługę urządzenia przy rozpoczynaniu wykręcania lub mocniejszym, końcowym dokręcaniu śruby lub wkrętów. Model SKIL 2636 posiada także diodę LED, która oświetla miejsce pracy i pozwala na większą precyzję wykonania. Nagłemu, nieoczekiwanemu rozładowaniu w trakcie pracy zapobiega wyświetlane na obudowie ostrzeżenie o niskim stanie ładowania akumulatora. Urządzenie ma także wbudowane uchwyty do przechowywania dwóch dodatkowych końcówek. Dzięki temu nie gubią się i są pod ręką w dowolnym momencie.

Model ten jest sprzedawany w zestawie z poręczną walizką do przechowywania, 26 końcówkami wymiennymi, 2 sześciokątnymi wiertłami tytanowymi (2 i 3 mm), 5 nasadkami (6,8,10,11,13 mm), uchwytem magnetycznym, rozszerzeniem gniazd, oraz ładowarką. Wszystko to tworzy wystarczający do pracy, wygodny i kompaktowy zestaw.

Funkcje wkrętarek

Akumulator z ładowarką micro-USB

Dzięki systemowi elektronicznej ochrony ogniw akumulator wiertarki jest bezpieczny i nie grozi mu przeciążenie, skutkujące samoistnym rozładowaniem. Nowoczesna technologia litowo – jonowa eliminuje efekt pamięci. Z kolei dołączona do zestawu ładowarka micro-USB pozwala na wygodne, szybkie ładowanie.

Wkrętarka akumulatorowa Li-Ion

Model SKIL 2636 3,6 V został stworzony po to, by być niezawodnym narzędziem w trudno dostępnych miejscach i pozwalać na wygodną, komfortową pracę. Jest niezwykle lekki i poręczny, posiada oświetlenie LED, a także standardowy, sześciokątny uchwyt magnetyczny, który jest dopasowany do powszechnie dostępnych na rynku końcówek.

Nawet gdy wśród 26 dodanych do zestawu końcówek zabraknie specyficznej i potrzebnej, można ją bez trudu dokupić. Urządzenie umożliwia wybór kierunku obrotów i blokadę wrzeciona. Dzięki technologii litowo – jonowej nie rozładowuje się samoistnie i umożliwia szybkie naładowanie, a wskaźnik umieszczony na obudowie pokazuje poziom naładowania akumulatora. Wkrętarka SKIL 2636 to pewne, bezpieczne urządzenie do wykonywania precyzyjnych zadań.

Michał Wójcik

Redakcja narzedziatarnow.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Operatorem serwisu jest Fusion Marketing Sp. z o.o.

os. Centrum A 4

+48 794 502 662

admin@narzedziatarnow.pl