Co oferuje firma Makita?

Firma pierwotnie zajmowała się sprzedażą oraz naprawą silników elektrycznych. W 1968 wprowadziła na rynek pierwsze narzędzie z akumulatorem - wiertarkę. Przez kolejne 50 lat firma umocniła swoją pozycję na rynku, będąc jednym z bardziej znanych producentów przenośnych elektronarzędzi. Dziś w jej ofercie znajdują się także urządzenia pneumatyczne, o zasilaniu akumulatorowym, jak i narzędzia ogrodowe - elektryczne i spalinowe. W ofercie znajduje się również wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i osprzęt. Rozwój elektronarzędzi, doskonalenie produktów i dopasowywanie ich do potrzeb użytkowników - to główne cele firmy.

Makita w Krakowie - to miejsce, gdzie znajdziesz najlepszy sprzęt!

Elektronarzędzia są zasilane prądem elektrycznym o różnym napięciu, zależnym od tego, do czego przeznaczony jest sprzęt. Mają za zadanie przede wszystkim ułatwić prace, których realizacja narzędziami ręcznymi byłaby żmudna, niewygodna i czasochłonna. Zasilanie akumulatorowe sprawia, że nie musimy martwić się o długość kabla czy brak gniazdka w danym pomieszczeniu. Narzędzia Makita -  Sklep w Krakowie oferuje bogaty wybór szlifierko-polerek, wiertarek udarowych, lamelownic (frezarek do rowków), młotów udarowych, szlifierek taśmowych, strugarek, wyrzynarek, a także wiele innych. W trosce o czas naszych klientów proponujemy zapoznanie się z naszym asortymentem na stronie internetowej, gdzie poza narzędziami, znajdziesz również osprzęt, np. tarcze do pił tarczowych czy zestaw dłut i wierteł.

Sprawdź więcej na metal.krakow.pl >>

Jesteś profesjonalistą czy amatorem? To nieistotne, ważne, że działasz!

Bycie cieślą, stolarzem czy domowym majsterkowiczem wymaga nie tylko odpowiedzialności i ostrożności, ale też posiadania odpowiedniego sprzętu. Dlatego zabierając się do działania, sprawdź, czy posiadasz podstawowe narzędzia, takie jak frezarka górnowrzecionowa, ukośnica czy odkurzacz przemysłowy. Jeśli podejdziesz odpowiednio do bezpieczeństwa i higieny wykonywanej pracy, może okazać się, że jest ona nie tylko efektywna, ale również przyjemna.

Michał Wójcik

Redakcja narzedziatarnow.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Operatorem serwisu jest Fusion Marketing Sp. z o.o.

os. Centrum A 4

+48 794 502 662

admin@narzedziatarnow.pl