Black&Decker - najlepszym akumulatorem

Black&Decker - najlepszym akumulatorem

Nowa seria sześciu urządzeń Black+Decker™ bez akumulatora to spełnienie marzeń o majsterkowaniu przyjemnym i tanim jednocześnie. W ofercie znaleźć można atrakcyjne wiertarko-wkrętarki z udarem lub bez, zakrętarki, pilarki szablowe i tarczowe, a także latarkę. Zestaw pozwoli uzupełnić zbiór narzędzi, zwiększając tym samym możliwości w zakresie majsterkowania. Wszystkie rozwiązania można uruchomić za pomocą jednego akumulatora.

Majsterkowanie, a także amatorskie prace rzemieślnicze, często kojarzą się z długimi, zimowymi wieczorami. Wiadomo, że w tym celu niezbędne są odpowiednie narzędzia. Zakup poszczególnych rozwiązań z dedykowanym akumulatorem może poważnie nadwyrężyć domowy budżet, zdecydowanie bardziej ekonomiczny okazuje się zakup zestawu Black+Decker™, który wystarczy doposażyć w jeden akumulator 18 V. Jest to prosty sposób, by zrealizować własne plany, a przy tym nie przepłacać.

Moc akumulatorów

Elektronarzędzia akumulatorowe wymagają odpowiedniego zasilenia. Wspomniane rozwiązanie Black+Decker™ oznacza wysokiej jakości akumulatory o napięciu 18 V i natężeniu 1,5 Ah i 2 Ah lub ładowarkę z akumulatorem 1,5 Ah.

Warto dodać, że urządzenia wchodzące w skład zestawu wyposażone zostały rozwiązanie, które umożliwia szybkie wsuwanie mocowania akumulatora oraz optymalne ładowanie urządzenia.

Zestaw, w które skład wchodzi akumulator wraz z ładowarką napięciową kosztuje 299 zł, natomiast sama ładowarka 129 zł.

Niech się stanie światłość!

Doskonałym sposobem, by rozświetlić długie, jesienno-zimowe wieczory spędzane w warsztacie, jest ogumowana latarka Black+Decker™ BDCF18, która może pracować nieprzerwanie nawet do 11 godzin na jednym naładowaniu, zapewniając optymalne światło uzyskiwane z 12 diod LED.

Obrotowa głowica i wyprofilowana rękojeść umożliwiają dostosowanie kąta światła do indywidualnych potrzeb majsterkowicza, a także postawić latarkę na boku.

Waga urządzenia to zaledwie 0,24 kg, a jej cena – bez akumulatora i ładowarki – wynosi 129 zł.

Firmowe pilarki

Niezawodna pilarka szablowa

Pilarka szablowa BDCR18N doskonale sprawdzi się podczas cięcia i docinania materiałów drewnianych, metalowych oraz z tworzyw sztucznych. Prędkość urządzenia wynosi 300 obr./min. Zaletą urządzenia jest możliwość bezproblemowej wymiany ostrzy oraz kompaktowa, ogumowana obudowa. W zestawie z akumulatorem i ładowarką kosztuje 549 zł, a osobno – 329 zł.

Wkręcaj, wwiercaj i zakręcaj!

Wiertarko-wkrętarka BDCDD18N waży zaledwie 1 kg i posiada 10 ustawień momentu obrotowego. Jest to jednobiegowe urządzenie, które nadaje się do obróbki drewna i metalu – zwłaszcza podczas skręcania i naprawy mebli.

Jeśli konieczna jest większa moc, warto zdecydować się na model BDCH188N, który posiada dwa biegi i 11 ustawień prędkości obrotowej, a tym samym poradzi sobie z trudniejszymi zadaniami.

Obydwa urządzenia można nabyć w osobno, bez akumulatorów lub w wygodnym zestawie (BDCDDIM18B) wraz z dedykowanymi akumulatorami 1,5 Ah i ładowarką.

Dopełnieniem zestawu może być zakrętarka udarowa BDCIM18N, umożliwiająca dokręcenie śrub i wkrętów. Wiertarko-wkrętarka BDCDD18N kosztuje 219 zł, cena wiertarko-wkrętarki udarowej to 269 zł, natomiast za zakrętarkę zapłacimy 329 zł – ceny nie obejmują akumulatorów i ładowarek.

Dostępny jest także zestaw, w skład którego wchodzi wkrętarka i wiertarko-wkrętarka BDCDD18N, 2 akumulatory i ładowarka w cena 899 zł.

Niezawodna pilarka tarczowa

Przydatna okazuje się także ręczna pilarka tarczowa Black+Decker™ BDCCS18N, która waży zaledwie 2,5 kg. Pilarka kosztuje 599 zł wraz z akumulatorem i ładowarką lub osobno - 379 zł.

Mariusz Karczewski

Redakcja narzedziatarnow.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Operatorem serwisu jest Fusion Marketing Sp. z o.o.

os. Centrum A 4

+48 794 502 662

admin@narzedziatarnow.pl